Gadżety reklamowe przydatne zimą

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

Ludzie dzielą się na tych, którzy zimę lubią i na tych, którzy jej nie cierpią. Za co można nie lubić tej pory roku? Za siarczysty mróz, za skrobanie samochodowych szyb, za wysokie rachunki za gaz, za śliskie chodniki…Ale zima to również jazda na łyżwach, fantazyjne wzory na szybach, Boże Narodzenie i bałwany, które można lepić całą rodziną. Zima może być przyjemnie spędzonym czasem, pełnym wrażeń i pozytywnych emocji. Pozytywnych skojarzeń z pewnością dostarczą nam zimowe gadżety. Z pewnością sprawią, że zima będzie atrakcyjniejsza, szczególnie dla dzieci.

Zacznijmy od jazdy po śniegu lub z górki. Sanki mogą, ale nie muszą, być naszym pojazdem. Możemy zastąpić je…ślizgaczem. Jest lekki, wygodny i tani. Dziecko może schować je do plecaka, a po sezonie ślizgacz nie będzie zajmował wiele miejsca w naszej szafie. Ślizgacze to gadżety reklamowe, które mogą promować firmę. Wystarczy nanieść logo firmy w widocznym miejscu i gadżet reklamowy gotowy.

Ale nie tylko ślizgacze pozwolą nam zjechać z górki. Również sanki plastikowe. Tego typu sprzęt utrzyma dziecko lub osobę dorosłą ważącą nawet 70 kg. Oczywiście przed zakupem sprawdźmy tę informację na opakowaniu, ponieważ każdy model ma inne maksymalne obciążenie.

Zimowe gadżety reklamowe rozgrzewają. Chociażby maskotki. Mają specjalne wyjmowane brzuszki, które podgrzewamy w…kuchence mikrofalowej. Taki ciepły pluszak umili leżenie w łóżku przeziębionym dzieciom. Ich koszt to około 40 złotych.

Co umili nam jeszcze zimowy czas? Z pewnością kubek z ocieplaczem. Te gadżety reklamowe są niezwykle praktyczne. Sprawiają, że gorąca herbata z cytryną szybko nie wystygnie. Jak się okazuje sweterki noszą nie tylko ludzie i zwierzęta, ale również kubki. A jeśli nie odpowiada nam taki kubek, wybierzmy kubek termiczny, który również utrzymuje temperaturę przyrządzonego napoju.

Elektryczna poduszka, kolorowy termofor, suszarka do butów, a nawet gorąca komedia romantyczna. A może nowe narty lub wyjazd w góry? Zimowy czas można urozmaicać na wiele sposobów. Zima jest urocza, tylko nie zawsze to dostrzegamy…

Categories: Gadżety reklamowe